درباره ما

نقطه آغاز هر رویدادی در دنیا خواسته است .

فروشگاه ابزار فتاحیان با ربع قرن تجربه در حوزه فروش ابزار آلات و یراق چندیست که جهت همگام شدن با نیاز های روز مشتریان خود ، حضور در کسب و کار های آنلاین را آغاز کرده است .

انتخاب ابزار مناسب ، پیچیده و زمانگیر است . از طرفی انسان پیشرفته امروزی که در عصر اینترنت و سیستم های هوشمند زندگی میکند ، دقایق خود را بسیار ارزشمند تر از نسل پیشین می یابد .

مشتریان امروزه به جای گشت و گذار پر زحمت و انجام یک خرید تصادفی در بازار ، خریدی با سرعت و دقت بیشتری که در بستر فروشگاهای آنلاین انجام میشود را ترجیح می دهند .

فروشگاه ابزار فتاحیان نیز با هدف ایجاد بستری مناسب برای خرید انواع ابزار آلات مورد نیاز شما قدم در راه این امر گذاشته و با فراهم آوردن تنوع معقولی از محصولات در کنار عرضه با قیمت مناسب به دنبال خریدی رضایت بخش و دقیق برای همراهان خود است .

برای دست یابی به این مهم ، امکان بررسی فنی و کاربردی ، ارائه محتوای مناسب و غنی ، سرعت بالای عرضه محصولات جدید ، تضمین اصالت کالا ، پشتیبانی فنی و ارائه مشاوره تلفنی برای رفع ابهامات احتمالی شما عزیزان را محقق کرده است .

فروشگاه ابزار آلات فتاحیان به اعتماد شما مفتخر بوده و با کادری مجرب و افراد متخصص در حوزه های تاسسیات و لوله و اتصالات ، برق و الکترونیک ، ابزار آلات و یراق ، تخصصی گاراژی و کارگاهی و … آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .

هدف ما آگاهی بخشی و کسب رضایت است .